|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Нововю поштою» по Україні .
| Товщина стінки бака | 1.2 мм |
|---|---|
| З замінною мембраною | Нет |
| Матеріал мембрани | EPDM резина |
| Конструктивне виконання бака | Плоский (таблетка) |
| Колір | Красный |
| Об'єм розширювального бака | 12 л |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |
| Тип розширювального бака | Мембранный |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Высота | 160 мм |
| Стан | Новое |
| Діаметр | 325 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний робочий тиск | 4 МПа |