|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Нововю поштою» по Україні .
| Стан | Новое |
|---|---|
| Об `єм | 80 л |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранный |
| Діаметр | 450 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Покриття | Хром |
| Максимальний робочий тиск | 6 МПа |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Колір | Голубой |
| Спосіб встановлення | Напольный |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Розташування гідроакумулятора | Вертикальное (с ножками) |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Высота | 730 мм |